Szyby samochodowe Inowrocław

Czy ciekła wam kiedyś szyba w samochodzie? A może kamień wybił wam szybę i nie wiecie co zrobić z tym fantem? Mam dobrą wiadomość dla kierowc&oacute;w będących na terenie wojew&oacute;dztwa Kujawsko-pomorskiego. Dokładniej mam na myśli Inowrocław<

Niestety będąc w trasie (okolice Inowrocławia) okazało się, że przednia szyba w moim aucie się odkleiła i zaczęła się wlewać woda do środka. Co więcej robić, trzeba przez CB zapytać gdzie tu robią szyby. Dostałem namiar na jedną z renomowanych firm w Inowrocławiu. Podjechałem i okazało się, że poza tym że mam gówniany samochód, ktoś mi chyba na złość wkleił szybę. Akurat mnie nie interesuje opinia kogokolwiek na temat mojego auta. Poprosiłem o wycenę. Dostałem informację, że koszt wycięcia i wklejenia szyby to 200zł, ale niestety widać od razu, że szyba pęknie przy wyciąganiu. Oczywiście mnie uspokojono, że jest na stanie szyba w cenie 680zł więc luz. Luz luzem, ale za rękę nie trzymam i skąd mam wiedzieć czy ktoś celowo nie uszkodzi szyby? Dałem sobie szansę na inną pomoc. Po rozmowie na CB dowiedziałem się, że niedaleko na ulicy budowlanej jest firma Renmag. Co mi szkodzi zapytać prawda? Pojechałem, nie powiem żebym był zakochany w tym co zobaczyłem, ale czego więcej chcieć od firmy zajmującej się wymianą szyb? Wystarczy duży garaż i szyld z nazwą firmy. Z doświadczenia wiem, że nie wszystko złoto co się świeci i nie miejsce czyni mistrza, więc uderzyłem do środka. Co mnie spotkało? Pan, który zapytał co się dzieje, wyszedł, obejrzał auto w środku, na zewnątrz i stwierdził, że dobrze nie jest. Zaproponował wycięcie szyby i ponowne wklejenie w cenie 180zł. Mówię sobie mam 20zł w kieszeni. A co jak pęknie przy wycinaniu? – zapytałem, ubiegając poprzednia firmę i ofertę na nową szybę. Niestety w odpowiedzi otrzymałem słowa tej treści: To nie jest Pana sprawa co się stanie z szybą w czasie pracy, do nas należy ryzyko tego czy pęknie czy nie. Jak pęknie wstawimy na nasz koszt nową. Mówię sobie OK., słowo cenniejsze od pieniędzy. Zostawiłem auto na 3 godziny i po tym czasie wróciłem. Szyba była nadal ta sama moja. Co zrobiono dla mnie? Więc firma RENMAG wycięła szybę (bez jej uszkodzenia) wkleiła ją na nowo, dodatkowo Pan Michał przypiął na nowo cały dach, bo okazało się, że się wypiął i posklejał wszystko. Za dodatkową usługę nie wziął ani grosza.

Ten artykuł piszę po to moi mili, żeby was zachęcić do korzystania z usług tej firmy. Jeśli możnaby używać publicznie wulgaryzmów powiedziałbym, że jestem zaajebiście zadowolony. Jednak nie mogę tego powiedzieć, więc mówię. że jestem bardzo zadowolony z tej usługi i zapraszam was serdecznie na ulice Budowlaną 19 w Inowrocławiu do firmy RENMAG.

 Dla pewności i zasady podaje adres strony i link z mapą Google.

http://www.renmag.com.pl/

MAPA Google

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz