Richard Kuklinski - Wyznania Mordercy

alt

Richard Leonard Kuklinski urodził się w 1935 roku w Jersey City w New Jersey, był drugim z czterech dzieci Stanleya i Anny Kuklinskich. Jego ojciec był alkoholikiem i sadystą, który znęcał się nad dziećmi. Matka gdy nie robił tego, co chciała, również go biła. Gdy Richard miał 5 lat, jego ojciec zabił jego starszego brata Floriana. Gdy zobaczył co zrobił, kazał zadzwonić żonie do szpitala i powiedzieć, że ich syn spadł ze schodów i uderzył się w głowę. Policja uznała cały incydent za nieszczęśliwy wypadek. Potem Stanley odszedł do swej kochanki, zaś Richard musiał zatroszczyć się o siebie.

Kukliński pierwszy raz zabił na zlecenie mafii, gdy miał 20 lat. Wcześniej zamordował około 50 bezdomnych. Wkrótce zatrudniały go wszystkie rodziny mafijne w New Jersey i Nowym Jorku, zwłaszcza rodzina Gambino. Ożenił się w wieku 27 lat z Barbarą. Kochał ją lecz jego zaburzenia osobowości doprowadzały do tego, iż gdy był zdenerwowany zapominał o miłości i wyładowywał się na Barbarze. Miał z nią trójkę dzieci. Dla nich był niesamowicie oddany, nigdy na nie nie krzyczał, a w czasie Świąt przynosił im prezenty. Jego rodzina nie miała pojęcia czym się trudnił, on sam mówił, że odnosi sukcesy w biznesie. Na temat pracy nie mówił wiele, żona zaś nie drążyła tematu. Rodzina jednak, jak sam mówił, nie lubiła jego towarzystwa.

Jego ofiary ginęły postrzelone, uduszone, otrute cyjankiem, lub od ran zadanych nożem. Lubił patrzeć jak ofiara umiera i bardzo często stał tak blisko, jak było to możliwe. Chciał żeby był ostatnim obrazem, jaki ofiara zobaczy i aby zabrała ten obraz do "wieczności". Ciała porzucał w rzekach, zostawiał w motelach lub przez jakiś czas spoczywały w zamrażarce, przez co nadano mu przydomek "the Iceman". Często mięsem ofiar karmił nowojorskie szczury. Zdarzało się, że w grocie skalnej krępował ofiary tak by nie były zdolne się oswobodzić, następnie czekał aż szczury zaczną zjadać człowieka żywcem. Te makabryczne sceny utrwalał kamerą.

{rdaddphp file=php/google.php}

 

{youtube}jNuSQiprnbs{/youtube}

{youtube}UlqOMxng720{/youtube}

{youtube}p8CmYQw2E1U{/youtube}

{youtube}z7HTwaxA27g{/youtube}

{youtube}dqhOGHs6b70{/youtube} 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz