Pomoc dla Martynki Kruk

http://img222.imageshack.us/img222/6266/ca181f97d4gv2.jpg

 

 Możemy pomóc Martynce Kruk!!!!!!!!!!!

Martynka Kruk ma chłoniaka, pisałam niedawno o niej. Lekarze już nie widzieli nadziei na wyzdrowienie małej. W dniu dzisiejszym pojawiło się światełko w tunelu.

{rdaddphp file=php/google.php}

 Mama Martynki dostała super wiadomość, ze klinika w Niemczech Universitätsklinikum Heidelberg podejmie się leczenia Martynki.

Leczenie polegać będzie na tej samej zasadzie co w Duseldorfie „cykl chemi i przeszczep szpiku”.

Koszty też takie same 150tyś. EURO ale… na wyjazd Małej i podjecie leczenia potrzebują ok. 35tyś. EURO, bo reszte będzie można dopłacić w „ratach”.

Klinikę Universitätsklinikum Heidelberg polecił też Dr. Wessalowski z Duseldorfu dodając, aby Martynka szybko się w Niej znalazła i podjęła leczenie, bo każdy dzień już teraz jest dla Niej niebezpieczny.

Kochani potrzebne są pieniążki i potrzebne jest ich zebranie w jak najkrótszym czasie.

JOLANTA KRUK
BS KOŃSKOWOLA
57 8741 0004 0005 8128 3000 0010
z dopiskiem NA LECZENIE MARTYNKI KRUK

Pieniądze przyspieszyłyby działania i Martynka mogłaby szybciej podjąć leczenie, które jest teraz Jej tak bardzo potrzebne.

Na Koncie Joli znajduje się obecnie 30 tyś złotych. Potrzebne jest 35 tyś. EURO, czyli około 150.000 zł na rozpoczęcie leczenia Martynki. To są tak kolosalne sumy, że zwykli ludzie nie mają takich kwot. Dlaczego życie tak malej jeszcze dziewczynki zależy właśnie od pieniędzy? Tylko Wasza pomoc może spowodować, że Martynka będzie żyła.
 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz