Koncert Kasi Wilk w Poznaniu!

Już w sobotę 13 grudnia na fanów piosenkarki Kasi Wilk czeka niezła gratka. Artystka przyjęła zaproszenie jednego z poznańskich centrów handlowych i zaśpiewa specjalnie dla zgromadzonej publiczności. Wstęp oczywiście wolny!

{rdaddphp file=php/google.php}

Klienci centrów handlowych z niecierpliwieniem czekają, jakie atrakcje organizatorzy przygotowali z okazji nadchodzących Świąt. Sobota 13 grudnia upłynie w Kupcu Poznańskim pod hasłem świątecznego koncertowania, zabaw i konkursów z nagrodami. Do wygrania będą między innymi gry, puzzle, plecaki, masa zabawek dla dzieci, zestawy kosmetyków INGLOT i Oriflame oraz markowe aparaty cyfrowe!

 

Gościem specjalnym będImagezie Kasia Wilk, która dla swoich fanów wystąpi aż dwukrotnie! Pomiędzy koncertami znajdzie się także czas, podczas którego gwiazda będzie rozdawać zdjęcia wraz z autografami.

 

Przez cały 2008 rok Kupiec Poznański aktywnie uczestniczył w akcji prowadzonej przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „SALAMANDRA” mającą na celu zbiórkę pieniędzy na ochronę wilków. Świąteczna sobota będzie stanowić okazję do podsumowania podjętych działań. Dla tych, którzy będą chcieli włączyć do akcji, przygotowano aukcje charytatywne, z których dochód zostanie przekazany na ratowanie tego zagrożonego gatunku.

 

Sobotnia zabawa potrwa od godziny 12 do 17 w Poznaniu – Kupiec Poznański, plac Wiosny Ludów 2.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz