GSi - to zobowiązuje

Ma sportowy wygląd i 150 KM pod maską. Do "setki" rozpędza się w 8 sekund z hakiem, a gdy zechce, potrafi mknąć z prędkością 210 km/h. O czym mowa? O nowej Corsie, na której klapie umieszczono magiczny znaczek "GSi". 

 {rdaddphp file=php/google.php}

Najnowszą wersję Opla Corsy zaprezentowano właśnie na salonie motoryzacyjnym w Barcelonie. Auto nie zamierza konkurować z wyczynową odmianą Corsy OPC - ma mniej mocy (o 42 KM) oraz ciut "spokojniejszy" wygląd, ale za to jest o 25 KM mocniejsze od Corsy Sport 1.7 CDTI. - Fani Opla wiedzą, co oznaczają trzy litery GSi: mnóstwo radości, doskonały stosunek wartości do ceny i brak kompromisów, jeśli chodzi o codzienną eksploatację czy warunki jazdy - mówi Alain Visser, Dyrektor Europejskiego Marketingu Firmy Opel.

Corsa GSi będzie sprzedawana w wersjach trzy- i pięciodrzwiowej. W standardzie jest wyposażona m.in. w elektryczne wspomaganie układu kierowniczego (EPS) o progresywnej sile działania oraz obniżone, sportowe zawieszenie (z przodu o 18 mm, z tyłu o 15 mm) z systemem ESP.

Źródło: Wysokie Obroty

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz