Giertych popera Teletubisie

Roman Giertych ekspertem od Teletubisiów. Nierealne? A jednak. W "Kropce nad i" Giertych podarował Monice Olejnik w imieniu swojej córki kontrowersyjnego, podejrzewanego o szerzenie propagandy gejowskiej Tinky'ego Winky'ego, ucinając tym samym spekulacje medialne, że jego dzieci mają zakaz oglądania "Teletubisiów". Okazało się też, że starsza córka Giertycha Marysia posiada nie jednego Teletubisia: ma nawet takie, które... grają. 

{rdaddphp file=php/google.php}  

Na wtorkowej konferencji prasowej minister edukacji powiedział, że jego dzieci nie znają Teletubisiów, bo nie ma tej bajki na kanale MiniMini, który oglądają Marysia i jej młodsza siostra, Karolinka.

Tymczasem parę godzin później w "Kropce nad i" okazało się, że Marysia ogląda nie tylko "Teletubisie", ale i "Kropkę". Przekazała przez tatę prezent dla prowadzącej.

- Mam prezent dla Pani redaktor - powiedział Gietych pod koniec programu, wyciągając zza pazuchy... Tinky'ego.

Olejnik: Wiedziałam.

- Teletubiś od mojej córeczki

- No właśnie. Cudny jest ten Teletubiś.

- Od Marysi

- Czy on się Panu jakoś kojarzy źle?

- Od Marysi prezent dla Pani redaktor.

Giertych usprawiedliwił też Marysię, dlaczego podarowała dziennikarce prezent tak mało zaawansowany technologicznie. - Niestety, nie znaleźliśmy takiego, Marysia nie miała, który by grał. Bo niektóre grają - poinformował. - Miała, ale się zepsuł - dodał.

Olejnik się nie zraziła. Nie pochwaliła, co prawda, Marysi, ale wiedziała, jak odwdzięczyć się ministrowi: natychmiast wyciągnęła spod biurka wielką czerwoną torbę: - Ja mam dla Pana taką torbę.

- Ale co to jest?

- Nie wiedział Pan, że Tinky Winky nosi torbę? Troszkę mniejszą . Moja nie jest, co prawda, magiczna.

- No, ale taka chyba mniejsza musi być...

Giertych, jak na prawdziwego ojca fanki Teletubisiów przystało, skarcił Rzecznik Praw Dziecka za podejrzenia w stosunku do Tinky'ego. - Rzecznik Praw Dziecka nie powinna być dziecięco naiwna. Rozmawiając z dziennikarzem, który podaje jakąś informację, powinna ją sprawdzić po prostu - ocenił. Jak dodał, wypowiedź Sowińskiej była zupełnie bezsensowna: - My popieramy Teletubisie.
Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz